FARSKÉ OZNAMY na Druhú nedeľu v Cezročnom období

Streda Sv. Antona, opáta Spomienka
Piatok Sv. Agnesy, panny a mučenice Spomienka
NEDEĽA Tretia nedeľa v Cezročnom období – Nedeľa Božieho slova

Po   15. január      17,00   + Anton a Mária Samuelčíkoví a ich rodičia (Nám. Hrdinov SNP 51)

Ut 16. január        7,00   na úmysel ordinára

St   17. január       17,00  Poďakovanie za udelené Božie milosti pre Janku a prosba o milosť jej uzdravenia podľa Božej vôle

Pi    19. január        7,00   na úmysel ordinára

So   20. január      17,00   Za zdravie, Božiu pomoc a potrebné milosti pre rodinu Malikovú, Solárikovú a Martonkovú

Ne   21. január        8,00   za farníkov

Št    18. január        7,00   na úmysel ordinára

Ne   21. január        9,30   + Milan Brna, ročná

Ne   21. január      11,00   za živých a zosnulých členov Škapuliarskeho bratstva

• Na budúcu nedeľu budeme mať oferu na náš kostol. Za vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.
  • V stredu po večernej sv. omši Vás všetkých pozývam na faru v Medzibrode na biblické stretnutie nad nedeľným evanjeliom.
  • V tomto týždni od 18. do 25. 1. 2024 v celej Katolíckej cirkvi začína Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. Úplné odpustky sa udeľujú veriacemu, ktorý sa počas týždňa modlitieb za jednotu kresťanov zúčastní na niektorej z bohoslužieb a taktiež na zakončení tohto týždňa modlitieb.
  • Stretnutie birmovancov bude v sobotu 20.01.2024 v Hiadli o 8,00 hod. v pastoračnej miestnosti, v Ľubietovej o 10,00 hod. vo fare, v Medzibrode o 13,00 hod. a 14,30 hod. vo fare.
  • Na budúcu nedeľu pozývam o 14,00 hod. na faru k modlitbe korunky Božieho milosrdenstva a k čítaniu Božieho slova.